-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Щебінь Б 56
Оголошено тендер
180 900.00
UAH
Номер:
4ff5a3eaaeb54afbaa4e4401f46a4a3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015315-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
180 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебінь Б 56
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, робіт, послуг відповідно до підпункту 22 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства та місцевий бюджет
Сума180 900.00 UAH