• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Доступ до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’я”» Функціональний блок: «Інтерактивний розклад лікаря» ДК 021:2015 за кодом 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (72268000-1 «Послуги з постачання програмного забезпечення»).

Оголошено тендер

17 655.00 UAH
Номер: 1fbc10cd21f34a4aa1efb5ee1f4a8058
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-015262-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
Замовник: Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
Очікувана вартість: 17 655.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Доступ до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’я”» Функціональний блок: «Інтерактивний розклад лікаря» ДК 021:2015 за кодом 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (72268000-1 «Послуги з постачання програмного забезпечення»).
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Закупівля здійснюється відповідно до кошторису на 2026 рік та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума17 655.00 UAH