-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Volkswagen Crafter (WV1ZZZ2EZD6035354), Mitsubishi Pajero (JMBORK9608J000763) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Оголошено тендер
274 495.20
UAH
Номер:
68d088b788af40eca43a6681b606fbe4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015227-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
274 495.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу, а саме: Volkswagen Crafter (WV1ZZZ2EZD6035354), Mitsubishi Pajero (JMBORK9608J000763) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 16:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Діагностика ДВЗ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Діагностика паливної системи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Демонтаж ДВЗ/монтаж
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт блоку двигуна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт ГБЦ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна поршня
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна колінчастого валу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна вкладишів корінних
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна вкладишів шатунних
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна клапанної кришки
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна форсунки подачі мастила
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Демонтаж/монтаж двигуна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт ГБЦ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна впускного колектора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Ремонт випускного колектора
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Заміна поршневої групи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Проведення технічного обслуговування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума274 495.20 UAH