-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 (код ДК 021: 2015: 71520000-9 – послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Оголошено тендер
1 724 769.60
UAH
Номер:
c6fcdceecb804324a66fec6d89baac7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-014985-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 724 769.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 (код ДК 021: 2015: 71520000-9 – послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
02.09.2026 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти бюджету Харківської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума1 724 769.60 UAH