-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту обладнання для обслуговування (заправка та утилізації) туалетів електропотягів Roediger Vacuum
Оголошено тендер
1 222 856.16
UAH
Номер:
af2ea2e2e7274f7dba464ed5e7448986
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-014250-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022900
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022900
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 222 856.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту обладнання для обслуговування (заправка та утилізації) туалетів електропотягів Roediger Vacuum
Примітки:
1 019 046,80 грн без ПДВ (один мільйон дев'ятнадцять тисяч сорок шість гривень 80 копійок), 1 222 856,16 грн з ПДВ (один мільйон двісті двадцять дві тисячі вісімсот п'ятдесят шість гривень 16 копійок)
Категорія замовника: юридична особа та/або суб’єкти господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Вид закупівлі –послуга -відкриті торги відповідно до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 та ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Дата опублікування:
02.09.2026 16:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 222 856.16 UAH