-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Харчові продукти для спеціальних медичних цілей)
Оголошено тендер
88 222.50
UAH
Номер:
a62e92f05b694d48b38de65b02a23531
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-014162-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003563
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, пр. Незалежності, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003563
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, пр. Незалежності, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
88 222.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Харчові продукти для спеціальних медичних цілей)
Примітки:
Закупівля здійснюється Згідно ПОСТАНОВИ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума88 222.50 UAH