• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плащ із прогумованої тканини (застібка - гудзики)

Оголошено тендер

684 454.68 UAH
Номер: f5d74f6c001d446c98d910a4a2d39b9f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-014030-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 684 454.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плащ із прогумованої тканини (застібка - гудзики)
Примітки: Плащ із прогумованої тканини (застібка - гудзики)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування: 02.09.2026 15:59
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума684 454.68 UAH