-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автоматичного гематологічного аналізатора Swelab Lumi; автоматичного біохімічного аналізатора DUO; коагулометра Thrombolyzer XRC; автоматичного аналізатора осаду сечі Uriscan Pluscope (код ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання).
Запланований
214 065.00
UAH
Номер:
1c253c223182472e9c4b70abf864687f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013886-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350694
-
Адреса:
04209, Україна, Київська область, Київ, вул. Богатирська, буд 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350694
-
Адреса:
04209, Україна, Київська область, Київ, вул. Богатирська, буд 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
214 065.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автоматичного гематологічного аналізатора Swelab Lumi; автоматичного біохімічного аналізатора DUO; коагулометра Thrombolyzer XRC; автоматичного аналізатора осаду сечі Uriscan Pluscope (код ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 15:55
Документи
Документів не завантажено.
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти підприємства та/або кошти, отримані від НСЗУ
Сума214 065.00 UAH