-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ноутбук Asus X1704VA-AU664 (90NB10V2-M00SN0) (Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Оголошено тендер
36 960.00
UAH
Номер:
8702e77baa094c86ad087dbabeaae682
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013390-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ОСТРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
46083123
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Остриця, Острицька ТГ, вул.Зелена, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ОСТРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
46083123
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Остриця, Острицька ТГ, вул.Зелена, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
36 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук Asus X1704VA-AU664 (90NB10V2-M00SN0) (Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3121 - Здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг центрами соціальних служб та центрами надання соціальних послуг особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстрицька
Сума36 960.00 UAH