• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Реагент: Рістоцетин 0,5 мл. - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ; Мішалки для реагентних кювет №312 - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ; Реагентні кювети 312, 450мкл - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ)).

Оголошено тендер

738 141.64 UAH
Номер: 9161d6f5509f448a85a96d2916c1a460
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-011410-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 738 141.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Реагент: Рістоцетин 0,5 мл. - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ; Мішалки для реагентних кювет №312 - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ; Реагентні кювети 312, 450мкл - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ)).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
НК 024:2023: 56091 Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз
Дата опублікування: 02.09.2026 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума738 141.64 UAH