• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.

Оголошено тендер

418 429.59 UAH
Номер: c3635b00e5db410a8a3d6fdde4fe73b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-012369-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Замовник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Очікувана вартість: 418 429.59 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.
Примітки: Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 р.: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Відмінена закупівля: UA-2026-08-20-008867-a
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 02.09.2026 15:16
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянецька
Сума308 802.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянецька
Сума109 627.59 UAH