-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (50112000-3)
Оголошено тендер
3 500 000.00
UAH
Номер:
2605aed14d654fb8b510dfa4b6fca331
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-011116-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (50112000-3)
Примітки:
Закупівля відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (із змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
02.09.2026 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума3 500 000.00 UAH