• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги консультаційні з питань оподаткування, підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції, підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу (79220000-2 Податкові послуги)

Оголошено тендер

1 143 523.40 UAH
Номер: 1fa690b3bfcd4d0d860025dc4a0c901d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-010913-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 1 143 523.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги консультаційні з питань оподаткування, підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції, підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу (79220000-2 Податкові послуги)
Примітки: Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03680, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Єжи Гедройця, 5
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послуги
Дата опублікування: 02.09.2026 14:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 143 523.40 UAH