-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) для дітей раннього віку та дошкільного віку
Оголошено тендер
72 715.12
UAH
Номер:
f1544934c7094fcabf080974c612fdc0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-010190-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Початкова школа "Крок за кроком" Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23887613
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Довбуша,20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Початкова школа "Крок за кроком" Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23887613
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Довбуша,20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
72 715.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) для дітей раннього віку та дошкільного віку
Примітки:
Категорія замовника: відповідно до п.3 ч.4 ст. 2 категорія замовника "підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті (юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.09.2026 14:21
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Заклад освіти забезпечує щоденне харчування дітей. Попередній договір про надання послуг з харчування дітей діяв до 30.06.2026. У зв’язку з необхідністю забезпечення безперервного харчування дітей та проведенням відкритих торгів на закупівлю послуг з харчування дітей у серпні 2026 року виникла необхідність у тимчасовому забезпеченні харчування дітей на перехідний період. Відкриті торги за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 55510000-8 «Послуги їдалень» оголошено у серпні 2026 року. До моменту завершення процедури відкритих торгів та укладення договору за її результатами харчування дітей має здійснюватися безперервно. З метою забезпечення безперервного харчування дітей укладається тимчасовий договір щодо оплати послуг з харчування дітей, фактично наданих у період з 03.08.2026 по 31.08.2026.
-
Дата публікації:
02.09.2026 14:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) для дітей раннього віку та дошкільного віку
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛичаківський
Сума72 715.12 UAH