• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабель АВВГ

Оголошено тендер

290 640.00 UAH
Номер: e57767ad75a34a94843d94ccb9388c8a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-010289-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 290 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабель АВВГ
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Стаценко С.М.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування: 02.09.2026 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума290 640.00 UAH