• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Подовжувачі електричні в асортименті

Оголошено тендер

108 930.00 UAH
Номер: 809e6fc3f4cb4cbf92bf38bb38680ad4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-009567-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 108 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Подовжувачі електричні в асортименті
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Дроботенко К.А.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування: 02.09.2026 14:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума108 930.00 UAH