• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пристрої дистанційного керування

Оголошено тендер

61 024.33 UAH
Номер: f90e53922bf94599bdf232d7c3daba28
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-008650-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Замовник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Очікувана вартість: 61 024.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пристрої дистанційного керування
Примітки: Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля пульту керування (Код ДК 021:2015 —38820000-9). Згідно з пп. 5 п. 32 підрозділу 2 розділу XX ПКУ, операції з ввезення та постачання безпілотників (квадрокоптерів) та їх частин на митній території України звільняються від оподаткування ПДВ на час дії воєнного стану
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38820000-9 Пристрої дистанційного керування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.09.2026 13:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пульт керування для DJI Matrice 4, 4Т. Код ДК 021:2015 —38820000-9
Код ДК 021:2015: 38820000-9 Пристрої дистанційного керування
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума61 024.33 UAH