-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металорукави, ввід для металорукава, муфта металорукав-коробка, гільзи, наконечники, наконечник-гільза, канал кабельний ПВХ, сережка, вушко, затискачі, стяжки кабельні, труба гофрована з протяжкою, тримач оцинкований односторонній, лотки оцинковані з кришками в комплекті
Оголошено тендер
639 307.44
UAH
Номер:
d170e92df2ac490f8a2834538be32d5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-008118-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
639 307.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металорукави, ввід для металорукава, муфта металорукав-коробка, гільзи, наконечники, наконечник-гільза, канал кабельний ПВХ, сережка, вушко, затискачі, стяжки кабельні, труба гофрована з протяжкою, тримач оцинкований односторонній, лотки оцинковані з кришками в комплекті
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Попов О.В.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
02.09.2026 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума639 307.44 UAH