-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення ГРП в нафтових і газових свердловинах АТ «Укрнафта»
Оголошено тендер
15 093 657.32
UAH
Номер:
b2573f8659d143dfad5701e9d3fc00cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-007938-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
15 093 657.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення ГРП в нафтових і газових свердловинах АТ «Укрнафта»
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Сергійчук О.В.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
76210000-8 Послуги, пов’язані з видобуванням нафти
Дата опублікування:
02.09.2026 13:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума15 093 657.32 UAH