-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль спеціалізованого призначення моделі SUZUKI S-CROSS (або еквівалент)
Оголошено тендер
1 227 400.00
UAH
Номер:
d091e2dffe3d4db49a67f1ba583d519a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-007499-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 10" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24341622
-
Адреса:
61195, Україна, Харківська область, Харків, вул. Метробудівників, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 10" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24341622
-
Адреса:
61195, Україна, Харківська область, Харків, вул. Метробудівників, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 227 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль спеціалізованого призначення моделі SUZUKI S-CROSS (або еквівалент)
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 12:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 227 400.00 UAH