-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі по вул. Гоголя, 62 в с. Дударків Бориспільського району, Київської області. Коригування
Оголошено тендер
1 628 592.49
UAH
Номер:
21c7ee4184f448f293a1c75625db586e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-006691-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43946694
-
Адреса:
08325, Україна, Київська область, село Щасливе, вул. Фестивальна, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43946694
-
Адреса:
08325, Україна, Київська область, село Щасливе, вул. Фестивальна, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 628 592.49 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі по вул. Гоголя, 62 в с. Дударків Бориспільського району, Київської області. Коригування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
02.09.2026 12:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
-
Дата публікації:
02.09.2026 12:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт частини адміністративної будівлі по вул. Гоголя, 62 в с. Дударків Бориспільського району, Київської області. Коригування
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7330 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в інших секторах економічної діяльності
Адміністративно-територіальна класифікаціяПристолична
Сума1 628 592.49 UAH