• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Головка блоку циліндрів

Оголошено тендер

48 000.00 UAH
Номер: de707abfb8204bafb7ba644e073e62e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-006087-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 48 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Головка блоку циліндрів
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Дроботенко К.А.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Дата опублікування: 02.09.2026 11:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума48 000.00 UAH