-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки (31224100-3 Вилки та розетки), вилки (31224100-3 Вилки та розетки), подовжувачі (31224810-3 Подовжувальні кабелі), розгалужувач (31220000-4 Елементи електричних схем))
Оголошено тендер
192 551.40
UAH
Номер:
587bfc9cc9024c639c200462b65d9475
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005900-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
192 551.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки (31224100-3 Вилки та розетки), вилки (31224100-3 Вилки та розетки), подовжувачі (31224810-3 Подовжувальні кабелі), розгалужувач (31220000-4 Елементи електричних схем))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 11:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума192 551.40 UAH