-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вхідних груп житлового будинку № 16 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
Оголошено тендер
376 261.00
UAH
Номер:
363ca0c956d845ce808674785b03cff5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005814-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
376 261.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вхідних груп житлового будинку № 16 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
02.09.2026 11:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт вхідних груп житлового будинку № 16 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума376 261.00 UAH