-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проводи згідно ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту
Оголошено тендер
37 770.00
UAH
Номер:
a2830c8b9fff48058043ce88d52c7c4e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005582-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
37 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проводи згідно ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту
Примітки:
Назва номенклатурної позиції предмета закупівлі та відповідний код:
провід 44318000-2 Електричні проводи
провід 44318000-2 Електричні проводи.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
02.09.2026 11:37
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться з метою виконання інвестиційної програми 2025-2026 років Концерну «МТМ».
-
Дата публікації:
02.09.2026 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума37 770.00 UAH