-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля TOYOTA LAND CRUISER
Оголошено тендер
46 764.00
UAH
Номер:
cc0953f51c4b46ee99281c1dbb44a604
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005409-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Херсонська міська військова адміністрація Херсонського району Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44732846
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, пр. Незалежності, будинок, 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Херсонська міська військова адміністрація Херсонського району Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44732846
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, пр. Незалежності, будинок, 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
46 764.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автомобіля TOYOTA LAND CRUISER
Примітки:
Протокол від 31.08.2026. Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 11:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсон
Сума46 764.00 UAH