-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33191000-5 - Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне (Екрановані опромінювачі з жалюзі)
Оголошено тендер
477 876.95
UAH
Номер:
1e257a7ec542409fbce6893c41b3c81c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-004783-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007265
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ребініна лікаря, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007265
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ребініна лікаря, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
477 876.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 33191000-5 - Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне (Екрановані опромінювачі з жалюзі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне
НК 024:2023:
62893 Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень
Дата опублікування:
02.09.2026 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума477 876.95 UAH