-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 449 471.00
UAH
Номер:
1a934f9f911b469caadddc1afcf5e7b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-002323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство "Трускавецький санаторій "Батьківщина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770239
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул.Городище,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Трускавецький санаторій "Батьківщина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770239
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул.Городище,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 449 471.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
02.09.2026 10:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 449 471.00 UAH