• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

40 585.19 UAH
Номер: a15b8f7b7231485ab002f1107f3443fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-004210-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради»
Замовник: Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради»
Очікувана вартість: 40 585.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 02.09.2026 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолодимир
Сума40 585.19 UAH