• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набори тест-систем для виділення та виявлення ДНК лістерії моноцитогенес

Оголошено тендер

60 241.00 UAH
Номер: 954c1d36db564736a549153b0e49ca9e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-004007-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Державна установа "Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 60 241.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набори тест-систем для виділення та виявлення ДНК лістерії моноцитогенес
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 02.09.2026 10:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума60 241.00 UAH