• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт покрівлі будівлі Обарівського ліцею Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області за адресою: вул. Ставківська, 40, с. Обарів, Рівненського району, Рівненської області, Городоцької сільської ради (коригування)» (НК 018:2023 – 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів) (ДК 021:2015 - 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Оголошено тендер

14 737 052.00 UAH
Номер: fec693533501402a953695a3bc001799
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-003743-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Обарівський ліцей Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області
Замовник: Обарівський ліцей Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області
Очікувана вартість: 14 737 052.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт покрівлі будівлі Обарівського ліцею Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області за адресою: вул. Ставківська, 40, с. Обарів, Рівненського району, Рівненської області, Городоцької сільської ради (коригування)» (НК 018:2023 – 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів) (ДК 021:2015 - 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Примітки: Замовники, визначені пунктами 1—3 частини першої статті 2 Закону, зокрема централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, і замовники, визначені пунктом 4 частини першої статті 2 Закону, здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 1 млн. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення процедури закупівлі” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 75, ст. 2407), із урахуванням положень, визначених цими особливостями, та/або в порядку, передбаченому пунктом 8 цих особливостей, та/або шляхом застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до умов, визначених пунктом 13 цих особливостей.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 02.09.2026 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГородоцька
Сума14 737 052.00 UAH