-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери
Оголошено тендер
251 997.60
UAH
Номер:
bd20b413995a49b384c0bb195c1692e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-002942-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321682
-
Адреса:
Україна, Чернівецька область, Чернівці
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321682
-
Адреса:
Україна, Чернівецька область, Чернівці
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
251 997.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кондиціонери
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 10:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенції згідно рішення Юрківецької селищної ради від 23.07.2026 № 2951-67/26
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума251 997.60 UAH