-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Хліб Марганецький (упакований); Хліб Гірницький (упакований); Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015:15810000-9- Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Оголошено тендер
96 313.20
UAH
Номер:
8805c9580b6d411383fa70131938de32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-002327-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Марганецька центральна міська лікарня" Марганецької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987327
-
Адреса:
53400, Україна, Дніпропетровська область, м. Марганець, вул. Паркова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Марганецька центральна міська лікарня" Марганецької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987327
-
Адреса:
53400, Україна, Дніпропетровська область, м. Марганець, вул. Паркова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 313.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб Марганецький (упакований); Хліб Гірницький (упакований); Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015:15810000-9- Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару з підстави визначеної підпунктом 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (в редакції ПКМУ від 12.05.23р. № 471), та наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 28 лютого 2025 року № 376 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.09.2026 10:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб Марганецький (упакований)
Кількість
4340 штука
Період постачання
(не задано)
Хліб Гірницький (упакований)
Кількість
400 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяМарганець
Сума96 313.20 UAH