-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перегородки сантехнічні
Оголошено тендер
291 000.00
UAH
Номер:
8494b7ad8c014e11ae270551891d1236
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-002302-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
291 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перегородки сантехнічні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Дата опублікування:
02.09.2026 10:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума291 000.00 UAH