-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку на вул. Хорива, 18/10-Б, пошкодженому внаслідок військових дій у Подільському районі м.Києва за кодом ДК 021:2015 (CPV) 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Оголошено тендер
790 080.00
UAH
Номер:
3850cb09d69d4be69728aaa75a3d2f52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-002061-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609111
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609111
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХОРИВА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
790 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку на вул. Хорива, 18/10-Б, пошкодженому внаслідок військових дій у Подільському районі м.Києва за кодом ДК 021:2015 (CPV) 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 09:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт покрівлі у житловому будинку на вул. Хорива, 18/10-Б, пошкодженому внаслідок військових дій у Подільському районі м.Києва
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6092 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума790 080.00 UAH