• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вентилі тонкого регулювання та редуктори

Оголошено тендер

984 198.00 UAH
Номер: b6cff7a2d57a45458529c7bc9093191b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-001571-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 984 198.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вентилі тонкого регулювання та редуктори
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 02.09.2026 09:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума984 198.00 UAH