-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ДК 021:2015 - 80430000-7 — «Послуги у сфері університетської освіти для дорослих») *Закупівля здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (абз. 4 підпункту 5 пункту 13 - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником)
Оголошено тендер
6 164.64
UAH
Номер:
ec22533f400343bc80496fb9cab60c3c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-001438-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070832
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Підгірна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070832
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Підгірна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 164.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ДК 021:2015 - 80430000-7 — «Послуги у сфері університетської освіти для дорослих») *Закупівля здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (абз. 4 підпункту 5 пункту 13 - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абз. 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей (відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80430000-7 Послуги у сфері університетської освіти для дорослих
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 09:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума6 164.64 UAH