• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабельна продукція

Оголошено тендер

183 203.52 UAH
Номер: f37d9368ee3c4738b2273c546ad3fc77
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-001053-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 183 203.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабельна продукція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування: 02.09.2026 09:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума183 203.52 UAH