• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стабілізатори напруги

Оголошено тендер

36 000.00 UAH
Номер: cbaf416be805471db7f213b43fbe2f30
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-001046-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 36 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стабілізатори напруги
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнання
Дата опублікування: 02.09.2026 09:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума36 000.00 UAH