-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування кільцевого з’єднання між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 19 м.Біла церква Київської області
Оголошено тендер
11 160 168.00
UAH
Номер:
b9d7b71dbd5a4dc7838b49d44c66dd6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-000721-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04654336
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 160 168.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування кільцевого з’єднання
між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 19 м.Біла церква Київської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
02.09.2026 09:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 160 168.00 UAH