• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Програмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури

Оголошено тендер

13 007 785.07 UAH
Номер: 0ffc23c6190a44e08eb32f7e30774490
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-014932-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 13 007 785.07 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Програмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури
Примітки: Очікувана вартість предмета закупівлі в річному плані закупівель зазначена з ПДВ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки
Дата опублікування: 01.09.2026 21:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 007 785.07 UAH