-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трубні хомути
Оголошено тендер
42 576.60
UAH
Номер:
a7870d90e18c42cbac1a92f54c4dd886
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014370-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, Київ, Святошинський р-н, вул. Качалова 7.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123454
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, Київ, Святошинський р-н, вул. Качалова 7.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
42 576.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Трубні хомути
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
01.09.2026 18:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума42 576.60 UAH