• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Природний газ" ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо

Оголошено тендер

344 462.52 UAH
Номер: f0e5c44fb4e84f0bb9af62996650efbc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-014346-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗОРЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЗОРЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 344 462.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Природний газ" ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 01.09.2026 18:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗоря
Сума344 462.52 UAH