• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування гарантійних автомобілів Mitsubishi

Оголошено тендер

60 806.02 UAH
Номер: 8d43b35472504275bbd69b95177dc5fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-014306-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Очікувана вартість: 60 806.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування гарантійних автомобілів Mitsubishi
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.09.2026 18:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування гарантійних автомобілів Mitsubishi
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 9 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума60 806.02 UAH