-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Сержанта Волкова в м. Черкаси (додаткові послуги) (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
165 781.96
UAH
Номер:
be6a6e23f2e34ee3a4bdf018c7696f3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014292-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45017103
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Вишневецького Байди 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45017103
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Вишневецького Байди 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
165 781.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вул. Сержанта Волкова в м. Черкаси (додаткові послуги) (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів (у замовника після укладення договору №47-26 від 17.06.2026, що укладений з ТОВ «ЄВРОДОРОГИ» за результатами відкритих торгів UA-2026-05-28-012599-a виникла необхідність у закупівлі додаткових послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого надавача послуг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 18:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума165 781.96 UAH