-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги з утримання вулично-дорожньої мережі Київського району міста Одеса протяжністю 131,048 км (ліквідація вибоїн струменевим методом) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 63710000-9 «Послуги з обслуговування наземних видів транспорту»
Оголошено тендер
6 307 362.56
UAH
Номер:
11c682a0acf1463e8d9b81259b8d9cae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014273-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 307 362.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги з утримання вулично-дорожньої мережі Київського району міста Одеса протяжністю 131,048 км (ліквідація вибоїн струменевим методом) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 63710000-9 «Послуги з обслуговування наземних видів транспорту»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 18:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги з утримання вулично-дорожньої мережі Київського району міста Одеса протяжністю 131,048 км (ліквідація вибоїн струменевим методом) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 63710000-9 «Послуги з обслуговування наземних видів транспорту»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти територіальної громади та/або кошти від господарської діяльності підприємства
Сума6 307 362.56 UAH