• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Телевізор за ДК 021:2015- 32324000-0 – «Телевізори»

Оголошено тендер

12 499.00 UAH
Номер: 222dfa2c47384263b291af6656e6423e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-014001-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 12 499.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Телевізор за ДК 021:2015- 32324000-0 – «Телевізори»
Примітки: автоматично відмінено електронною системою відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації; 18 серпня 2026 року опубліковано оголошення UA-2026-08-18-010637-a , що оприлюднене на веб – порталі Prozorro, в якому було визначено кінцевий термін подання тендерних пропозицій 26 серпня 2026 року 08:00 год. Однак, станом на зазначену дату на участь у закупівлі не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим, відповідно до п. 51 Особливостей, відкриті торги автоматично відміняються електронною системою закупівель у разі неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32324000-0 Телевізори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.09.2026 17:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування - кошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1151 - Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБуська
Сума12 499.00 UAH