-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
Електрична енергія з розподілом за ДК 021:2015: 09310000-5 — «Електрична енергія»
Оголошено тендер
664 252.00
UAH
Номер:
4b4e50998da24e5ab7244cbf2c5153b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-012116-a
Тип процедури:
Запит (ціни) пропозицій
Закупівельник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02909915
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Винниченка, будинок 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02909915
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Винниченка, будинок 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
664 252.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія з розподілом за ДК 021:2015: 09310000-5 — «Електрична енергія»
Примітки:
Закупівля здійснюється шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, або шляхом запиту пропозицій постачальників в електронному каталозі відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.09.2026 16:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума664 252.00 UAH