• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Ренійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області

Оголошено тендер

141 960.00 UAH
Номер: 1ce399f937e4416bad63aff15cf00443
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-013039-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Замовник: Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Очікувана вартість: 141 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Ренійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.09.2026 16:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7130 - Здійснення заходів із землеустрою
Адміністративно-територіальна класифікаціяРені
Сума141 960.00 UAH