-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Каналізаційна установка
Оголошено тендер
9 184.00
UAH
Номер:
5cd6ff4c00d34eb7a136bc435cbc442f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-012268-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 184.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Каналізаційна установка
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.09.2026 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описсубвенція
Код класифікації видатківКПК-2019:1006280 - Забезпечення діяльності сил цивільного захисту
Сума9 184.00 UAH